או טו טו חורף

לקראת החורף המתקרב אלינו ריכזתי כמה טיפים חשובים איך להכין את הבית מבחינת פנים וחוץ כדי לאפשר חורף בטוח , חם ונעים.
החורף הישראלי הוא לא ממש חורף אבל עדיין אפשרי וכדאי להכין את הבית לעונה הקרה..
1. הכנה חיצונית – חשוב מאוד בין אם אתם גרים בדירה או בבית פרטי לעשות סיבוב בבית ולאטום סדקים חיצוניים או פנימיים העלולים להכניס רטיבות הביתה.
2. חשמל – וודאו שיש לכם בבית תאורת חירום, כזו שנדלקת כאשר החשמל כבה, עשו סיבוב בבית ובדקו שכל נקודות החשמל לא רופפות ומחוזקות היטב לקיר.
3. תאורה – עונת החורף היא חשוכה, מעונן יותר ולכן צריכים להדליק את האורות בבית, צרו לכם נקודות קטנות של אור בבית להרגשה אינטימית, למשל, מנורת קריאה על המזנון, שרשרת נורות קטנות על מדף, תאורת אווירה במטבח, בפינת האוכל כל אלה יגרמו להרגשה חמימה ואינטימית כאשר אין צורך להדליק את הנורות הגדולות. כמובן נורות בעלות אור צהוב המשדרות חמימות.
4. טקסטיל- זה הזמן להוציא את השטיח שהיה מגולגל בקיץ, ולפרוס אותו, שטיחים מלבישים, מחממים פיזית את החלל ומחלקים אותו לאזורים. הוסיפו וילונות שיתנו עוד הרגשת אינטימיות וחום לבית, אל תשכחו לזרוק כרבולית על הספה שתהיה בהישג יד.
5. קמין (אח) – כן כן היום ניתן לראות קמינים בהרבה בתים, גם בדירות (יש להתייעץ קודם לגבי אפשרות להוצאת ארובה) , חום הקמין נעים ומשדר אווירה נעימה וחמה, היום יש קמינים קטנים המתאימים כמעט לכל בית בעלות לא מאוד גבוהה.

6. להכין כוס שוקו חם ולהתפנק..

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

ליאו בייקלנד

בסוף העשור הראשון של המאה העשרים גילה הכימאי האמריקאי ליאו בייקלנד שערבוב שני חומרים הנקראים פנול ופורמהלדהיד יוצר ראקציה ומתוכה נוצר חומר חדש, גמיש אך

Tiny Houses

Tiny Houses (טייני האוסס) תנועת הבתים הקטנים, או באנגלית Small House Movement יוסדה בשנת 1997 על ידי שרה סוסנקה בעקבות ספרה,The Not So Big House. תנועה זו

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן